PREDNÁ BRZDA

 

Najpredávanejšie

29
159129159
Značky
 
 

Stránka 1 z 2 - 34 položiek celkom

   
 • daiwa tdm qd (1) Kód: D10420-412
  DAIWA TDM 4012 QD
  Skladom (1 ks)
  Navijak vyvinutý pre lov s plavákom a feeder

  V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi sú navijaky Team Daiwa Match inovované v mnohých dôležitých bodoch a presvedčia vás svojou kvalitou a perfektným spracovaním.


  159 €
     
  Značka: DAIWA Záruka: 2 roky
 • Naviják Ryobi VERUM NCRT 1 Kód: CHW-VER-6000
  Ryobi VERUM rotor NCRT 6000
  Skladom (3 ks)

  Produkt popredného dlhoročného rybárskeho výrobcu japonskej firmy Ryobi. Verum je tradičný prívlačový naviják s mierne odľahčeným grafitovým telom a rotorom z NCRT kompozitu. Systém Rotary Flat Oscilation zabezpečuje rovnomerné krížové navíjanie na cievku. Samozrejmosťou je jemne nastaviteľná vodotesná multidisková predná brzda s ochranou proti prachu. Hliníková CNC obrábaná kľučka má ergonomické madlo pre pohodlné držanie. Naviják Ryobi Verum je vhodný pre všetky prívlačové metódy, od ultra ľahkej prívlače až po ťažké jigovanie, ale aj morský rybolov a lov sumcov.

  Technické parametre:

  • Telo z moderného kompozitu
  • Super ľahký a pevný rotor z grafitovo titánového kompozitu
  • CNC prevody
  • Hlavný hriadeľ z nerezovej ocele
  • 6 kvalitných japonských guličkových ložísk + 1 valčekové
  • Spoľahlivý Stop systém
  • Oscilačný systém navíjania vlasca Rotary Flat Oscillation
  • Predná mikrometrická multidisková brzda
  • Hliníková cievka
  • Hliníková CNC kľučka s ergonomickým madlom

  110,32 €
     
  Značka: RYOBI Záruka: 2 roky
 • Ryobi Excia metal (VARIANT 4000/8BB) Doprava zadarmo Kód: CHW-EXC-3000
  Ryobi Excia metal
  Skladom (4 ks)

  108,39 €
  Značka: RYOBI Záruka: 2 roky
 •  
 • daiwa 20 legalis lt (1) Doprava zadarmo Kód: 10425-400
  Daiwa Legalis LT 4000-C
  Skladom (4 ks)

  Skvelá ponuka s LT dizajnom - Ľahký, silný a spoľahlivý

  S navijakom DAIWA Legalis LT Daiwa pôsobivo dokazuje, že hodvábne hladký chod a vysoká odolnosť nemusí nutne súvisieť s vysokými nákladmi. Nový rad Legalis je tiež založený na osvedčenom LT koncepte a ponúka najvyššie štandardy kvality v neuveriteľnom pomere cena-výkon


  103 €
     
  Značka: DAIWA Záruka: 2 roky
 • PASSION PRO FD - Sumčiarsky navijak (ROZMER 8000) Doprava zadarmo Kód: 0345060
  PASSION PRO FD - Sumčiarsky navijak
  Skladom (2 ks)

  Pre začínajúcich aj pokročilých sumčiarov ponúkame Black Cat navijak, ktorý svojim výkonom a parametrami vyčnieva z radu. Odpustí aj drobné chybičky pri zdolávaní kapitálnych úlovkov. Navijak s robustným telom a šiestimi ložiskami.


  od 99,95 €
  Značka: Black Cat Záruka: 2 roky
 • daiwa crosscast 35 scw ld qd Kód: D10128-609
  DAIWA CROSSCAST 35 SCW 5000LD QD
  Skladom (4 ks)

  Nový navijak Crosscast SCW LD QD s 35 mm zdvihom cievky je teraz tiež vybavený pomalým krížovým ukladaním vlasca Slow Cross Wrap. Vďaka prevodovému pomeru 4,9:1 dostávate naozaj silný navijak, ktorý je schopný vyvinúť enormnú navíjaciu silu. Pevný hriadeľ z nerezovej ocele ponúka maximálnu odolnosť. Technológia Digigear II zaisťuje trvalo hladký chod a optimálny prenos výkonu. 


  99 €
     
  Značka: DAIWA Záruka: 2 roky
 •  
 • NAVIJAK TICA CYBERNETIC Akcia Doprava zadarmo Kód: GGAT 10000
  NAVIJAK TICA CYBERNETIC
  Skladom (2 ks)
  99 € (–3 %)
  96 €
     
  Značka: Tica Záruka: 2 roky
 • 13258 tica cybernetic gg 100 Akcia Tip Kód: GG 100
  TICA CYBERNETIC GG 100
  Skladom (2 ks)

  Tica GG 100 je pravdepodobne najsilnejší rotačný navijak na svete. Je určený najmä na lov sumcov a morský rybolov. Používajú ho aj kaprári pri vyvážaní na extrémne vzdialenosti. Jeho mimoriadnu kompaktnosť zaručuje veľmi pevné kovové telo - Cybernetic Frame System. S kapacitou až 440 m vlasca s priemerom 0,45 milimetra. Osadený je 8 kvalitnými guličkovými ložiskami, má počítačovo vyvážený rotor, StopSystém a extra dlhú kovovú kľučku pre ľahké ovládanie navijaka aj pod veľkou záťažou. Pevný a spoľahlivý je aj preklápač, ktorý je osadený širokou rolničkou s titanovou povrchovou úpravou. Veľmi silná a presná je tiež veľká lamelová vrchná brzda.

  106 € (–9 %)
  96 €
     
  Značka: Tica Záruka: 2 roky
 • okuma navijak x spot spod marker 80 1 1 Doprava zadarmo Kód: 49655
  Okuma X-Spot Spod & Marker 80 2+1bb
  Skladom (1 ks)

  Naozajstný ťahúň určený pre spodové prúty, ktorý bol postavený tak, aby sa bez problémov vyrovnal s ťažkou prácou dlhodobého kŕmenia raketou.


  92 €
     
  Značka: OKUMA Záruka: 2 roky
 •  
 • 12891 23504 12891 23503 vyr 23502daiwa ninja match feeder lt Doprava zadarmo Kód: D10217-600
  DAIWA Ninja Feeder LT 6000-SS
  Skladom (8 ks)

  Nový navijak Ninja Feeder Vás presvedčí nielen svojím vzhľadom, ale aj svojimi vlastnosťami. Predovšetkým musíme vyzdvihnúť hladký a presný chod navijaka! DAIWA inžinierom sa podarilo veľmi výrazne znížiť hmotnosť navijaka, a to vďaka použitiu nového LT konceptu. Inovované prevody Tough Digigear, ktoré boli predtým exkluzívne používané iba u drahších modelov, skvele dopĺňajú navijak Ninja Match & Feeder LT. Zlepšujú prenos sily a majú oveľa hladší chod v porovnaní s predchádzajúcim modelom - ideálne na navíjanie ťažkých kŕmidiel z veľkých vzdialeností. Novo integrovaná brzda ATD poskytuje ešte väčšiu brzdnú silu (až do 10 kg) a navyše sa rozbieha okamžite, bez počiatočného odporu. Plytká a klasická cievka navijaka match & feeder sa skvele hodí pre lov s tenkým vlascom. Hliníková ABS cievka určená pre ďaleké nahadzovanie Vám umožní dosiahnuť aj tie vzdialenejšie lovné miesta.


  90 €
     
  Značka: DAIWA Záruka: 2 roky
 • DAIWA 20 LEGALIS LT (VARIANT 1000) Doprava zadarmo Kód: D10425-300
  DAIWA 20 LEGALIS LT
  Skladom (4 ks)

  Skvelá ponuka s LT dizajnom - Ľahký, silný a spoľahlivý

  S navijakom Legalis LT Daiwa sa pôsobivo dokazuje, že hodvábne hladký chod a vysoká odolnosť nemusí nutne súvisieť s vysokými nákladmi.


  88 €
  Značka: DAIWA Záruka: 2 roky
 • penn navijak slammer 360 5 2 Doprava zadarmo Kód: PF1154069
  Penn Slammer
  Skladom (3 ks)

  Toto sú najodolnejšie navijaky s pevnou cievkou s prednou brzdou (Slammer), aké spoločnosť Penn vyvinula a vyrobila.


  od 87,99 €
  Značka: PENN Záruka: 2 roky
 •  
 • By Döme TEAM FEEDER Fine Carp (ROZMER 5000) Doprava zadarmo Kód: 2508-860
  By Döme TEAM FEEDER Fine Carp
  Skladom (3 ks)

  86,27 €
  Značka: BY DÖME Záruka: 2 roky
 • daiwa black widow 35a Kód: D10155-600
  DAIWA BLACK WIDOW 35 5000LDA
  Skladom (3 ks)

  Po veľkom úspechu našich navijakov s voľnou cievkou Black Widow BR sa ozývali stále častejšie požiadavky rybárov na navijak Big-Pit v tejto sérii a preto na rok 2016 Daiwa pripravila tento skvelý navijak s veľkou kónickou cievkou, 35 mm hlbokou pod názvom Black Widow.


  86 €
     
  Značka: DAIWA Záruka: 2 roky
 • daiwa nzon lt (2) Kód: D10312-600
  DAIWA N‘ZON LT 6000SS-P
  Skladom (6 ks)

  Navijak N'Zon LT vyniká svojou mimoriadnou kvalitou a je špeciálne navrhnutý pre ambiciózny výkony pri plavačkovom a feedrovom rybolove. Odolné prevody Digigear sa starajú o optimálny výkon a vďaka svojej obrovskej sile umožňujú rýchle sťahovanie veľkých a ťažkých kŕmidiel aj na veľké vzdialenosti. Aj napriek pomerne nízkom prevodovom pomere je rýchlosť navíjania značná vďaka použitiu extra veľkej cievky, čo je ďalšia výhoda, pokiaľ ide o výkon a životnosť prevodov. Brzda ATD pracuje okamžite bez akéhokoľvek počiatočného odporu - perfektné pri použití tenkých vlascov a v kritických situáciách počas zdolávanie ryby. Hliníková ABS cievka na ďaleké hody vyniká veľmi malým trením počas nahodení, čo výrazne zväčšuje dĺžku hodu.
  Brzdná sila: 12kg


  86 €
     
  Značka: DAIWA Záruka: 2 roky
 •  
 • DOSKONALA JAKOSC DAIWA NINJA MATCH FEEDER 4000 C Doprava zadarmo Kód: D10217-400
  DAIWA Ninja Match & Feeder 4000-C
  Skladom (10 ks)

  Navijak Ninja Match & Feeder Vás presvedčí nielen svojím vzhľadom, ale aj svojimi vlastnosťami. Predovšetkým musíme vyzdvihnúť hladký a presný chod navijaka! DAIWA inžinierom sa podarilo veľmi výrazne znížiť hmotnosť navijaka, a to vďaka použitiu nového LT konceptu. Inovované prevody Tough Digigear, ktoré boli predtým exkluzívne používané iba u drahších modelov, skvele dopĺňajú navijak Ninja Match & Feeder LT. Zlepšujú prenos sily a majú oveľa hladší chod v porovnaní s predchádzajúcim modelom - ideálne na navíjanie ťažkých kŕmidiel z veľkých vzdialeností. Novo integrovaná brzda ATD poskytuje ešte väčšiu brzdnú silu (až do 10 kg) a navyše sa rozbieha okamžite, bez počiatočného odporu. Plytká a klasická cievka navijaka match & feeder sa skvele hodí pre lov s tenkým vlascom. Hliníková ABS cievka určená pre ďaleké nahadzovanie Vám umožní dosiahnuť aj tie vzdialenejšie lovné miesta.


  83 €
     
  Značka: DAIWA Záruka: 2 roky
 • daiwa nzon lt Doprava zadarmo Kód: 10312-500
  DAIWA N‘ZON LT5000S-CP
  Skladom (2 ks)

  RYBÁRSKY NAVIJAK NA LOV S PLAVÁKOM A FEEDER DAIWA  n‘ZON LT


  82 €
     
  Značka: DAIWA Záruka: 2 roky
 • daiwa regal lt Kód: D10116-205
  DAIWA REGAL LT
  Skladom (4 ks)

  Vynikajúci navijak s 9 guľôčkovými ložiskami.

  Séria navijakov Daiwa Regal LT kombinuje takmer všetky technologické vlastnosti a výhody nového LT konceptu konštrukcie navijakov. To všetko v neuveriteľnom pomere cena - výkon!


  od 82 €
  Značka: DAIWA Záruka: 2 roky
 •  
 • daiwa ninja lt match Kód: D10217-300
  DAIWA NINJA MATCH LT300-C
  Skladom (9 ks)

  Navijak Ninja LT Match Vás presvedčí nielen svojím vzhľadom, ale aj svojimi vlastnosťami. Predovšetkým musíme vyzdvihnúť hladký a presný chod navijaka! DAIWA inžinierom sa podarilo veľmi výrazne znížiť hmotnosť navijaka, a to vďaka použitiu nového LT konceptu. Inovované prevody Tough Digigear, ktoré boli predtým exkluzívne používané iba u drahších modelov, skvele dopĺňajú navijak Ninja LT Match. Zlepšujú prenos sily a majú oveľa hladší chod v porovnaní s predchádzajúcim modelom - ideálne na navíjanie ťažkých kŕmidiel z veľkých vzdialeností. Novo integrovaná brzda ATD poskytuje ešte väčšiu brzdnú silu (až do 10 kg) a navyše sa rozbieha okamžite, bez počiatočného odporu. Plytká a klasická cievka navijaka match & feeder sa skvele hodí pre lov s tenkým vlascom. Hliníková ABS cievka určená pre ďaleké nahadzovanie Vám umožní dosiahnuť aj tie vzdialenejšie lovné miesta.


  81 €
     
  Značka: DAIWA Záruka: 2 roky
 • inertia 520 1 scaled Novinka Kód: P0010016
  Preston Naviják Inertia 520
  Skladom (2 ks)

  74,99 €
     
  Značka: PRESTON INNOVATION Záruka: 2 roky
 • daiwa prorex x lt Kód: D10608-200
  DAIWA PROREX X LT
  Skladom (4 ks)

  Navijak Prorex X LT v sebe skrýva exkluzívne technológie DAIWA, vo vynikajúcom pomere cena


  od 74 €
  Značka: DAIWA Záruka: 2 roky
 •  
 • ryobi navijak xenos 4000 sh (1) Kód: CHW-XEN-3000
  Ryobi XENOS
  Skladom (1 ks)
  Prívlačový navijak určený pre ľahšiu až stredne ťažkú prívlač s novým odľahčeným rotorom znižujúcim celkovú hmotnosť a lepším chodom.

  Novinkou je aj sklopná kľuka so závitom, naskrutkovateľná priamo do hnacieho kolesa. Cievka a bočné kryt z hliníka zaisťujú stabilitu aj pri silnom zaťažení a zdolávaní veľkej ryby. Keramické ložisko na roľničke znižuje opotrebenie pri dlhodobom zaťažovaní a používaní aj v slanej vode.

  Vybavenie:
  4 + 1 guľôčkových ložísk a 1 keramické na roľne, skrutkovateľná zalamovacia kľučka CNC so závitom do hlavného hnacieho kolesa, hliníkový bočný kryt, brzdový vodotesný systém z uhlíkových doštičiek, hliníková cievka, oscilačný systém Rotary Flat, ochrana proti samovoľnému preklapnutiu preklápača, nekonečná poistka spätného chodu


  od 73,55 €
  Značka: RYOBI Záruka: 2 roky
 • inertia 420 1 scaled Novinka Kód: P0010015
  Preston Naviják Inertia 420
  Skladom (2 ks)

  Preston Navijak Inertia 420 - Séria navijákov odporučame na lov feeder technikou


  69,90 €
     
  Značka: PRESTON INNOVATION Záruka: 2 roky
 • scepter Doprava zadarmo Kód: GTX 6000
  Tica Scepter GTX 6000
  Skladom (2 ks)

  Tica Scepter sú navijaky, ktoré sa celosvetovo predávajú už niekoľko sezón. Ich hlavnou prednosťou je, že ide o rokmi overené, mimoriadne spoľahlivé navijaky bez reklamácií. V najlepších tradíciách tejto série navijakov pokračuje aj Tica Scepter GTX. 


  69 €
     
  Značka: Tica Záruka: 2 roky
 •  
 • tica scepter gty 10000 original Doprava zadarmo Kód: GTY 10000
  Tica Scepter GTY 10000
  Skladom (1 ks)

  Tica Scepter GTY sú navijaky, ktoré sa celosvetovo predávajú už niekoľko sezón. Ich hlavnou prednosťou je, že ide o rokmi overené, mimoriadne spoľahlivé navijaky bez reklamácií.


  69 €
     
  Značka: Tica Záruka: 2 roky
 • Tica Cybernetic GG60 R Akcia Doprava zadarmo Kód: GG 60 R
  Tica Cybernetic GG60 R
  Skladom (3 ks)

  Kovové telo, 9 ložísk, ideálny pre lov sumcov z člna alebo na morský lov, 0,35mm/480m.

  77 € (–13 %)
  67 €
     
  Značka: Tica Záruka: 2 roky
 • 13150 1 by dome tf master carp pro 6000 Doprava zadarmo Kód: 2515-660
  By Dome TF Master Carp Pro 6000
  Skladom (3 ks)

   Ako vidíme, nový navijak si v princípe zachoval vonkajšie charakteristiky svojho predchodcu, samozrejme sa však zmenil tvar tela navijaka, z ktorého zmizol baitrunner. Ľahká ovládateľnosť a masívna, mimoriadne odolná a trvácna konštrukcia tu zostali. Absolútnou novinkou pri tejto rodine navijakov je rýchlobrzda, vďaka čomu sa dá ovládať o poznanie rýchlejšie a aj jednoduchšie.


  62,30 €
     
  Značka: BY DÖME Záruka: 2 roky
 •  
 • tica feeder mentor original Doprava zadarmo Kód: FM 3000
  Tica Feeder Mentor 3000
  Skladom (4 ks)

  Navijak ideálny pre lov na feeder alebo lov kaprov s kratšími prútmi, 8 ložísk, 2 rôzne brzdové systémy.


  62 €
     
  Značka: Tica Záruka: 2 roky
 • Tica Feeder Mentor 4000 Doprava zadarmo Kód: FM 4000
  Tica Feeder Mentor 4000
  Skladom (4 sada)

  Tica Feeder Mentor – štýlový elegantný dizajn, dokonalé tvary a technické parametre ho predurčujú na lov s feedrom a lov s kratšími kaprovými prútmi


  62 €
     
  Značka: Tica Záruka: 2 roky
 • NA FEEDER MISTRALL KOLOWROTEK SICATA METHOD 4000 Doprava zadarmo Kód: KM1021040
  Mistrall Sicata Method feeder
  Skladom (1 ks)

  Spoľahlivý naviják na method feeder s 8+1 ložiskami. 

  Gear ratio: 5,2:1
  Line capacity:
  4000 0,23/115m, 0,26/90m
  5000 0,23/150m, 0,26/120m


  59 €
  Značka: MISTRALL Záruka: 2 roky
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 34 položiek celkom