BOBR

4
141414

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

   
 • nadkolienky jarjesen Kód: BR1913
  Bobr nadkolienky JAR/JESEŇ
  Skladom (3 ks)

  Odľahčené thermo podkolienky a nadkolienky, ktoré sa používajú od jari do jesene v nízkej i vysokej obuvi pre šport a ľahšiu turistiku. Sú vypletené jemným froté v chodidle, kvôli mäkkému došľapu, proti otlakom a pľuzgierom. Priehlavková horná časť je pletená zo sieťovej väzby, ktorá čnie nad úroveň topánky a slúži k dokonalému odvetrávanie Vašej nohy. Celý tubus v lýtkovej časti je bavlnený s vetracím kanálovým mechanizmom a voľným lemom. Celá podkolienka a nadkolienka je elastická, aby výborne sedela na nohe i vo voľnej obuvi, napriek tomu je navyše vypletený gumový panel cez priehlavok kvôli pohybu podkolienky v topánke.


  14 €
  Značka: BOBR Záruka: 2 roky
 • 52649 podkolienkyzataz Kód: BR1511
  Bobr-záťažové podkolienky-zelené
  Skladom (5 ks)

  Táto dvojvrstvová pletenina Vám zaručuje dokonalý odvod vlhkosti s mechanickým ťahom tvarovaných dutých vlákien. Vpletané drenáže sa starajú o výpusť horúceho vzduchu z obidvoch vrstiev. Záťažové materiály sú umiestnené v chodidle proti prešliapaniu a kvôli mäkkému došľapu. Strieborné vlákna vytvárajú antibakteriálne a hygienické prostredie. Zloženie: polypropylén so striebrom 46%, viackapilárová bavlna 35%, vysokorozťažný elastan 7%, záťažový polyester 10%, tvarovaný polyamid 2%. Perte na 40°C bez aviváže.


  14 €
  Značka: BOBR Záruka: 2 roky
 • podkolienky aktivne Kód: BR1611
  Bobr aktívne podkolienky-zelené
  Skladom (2 ks)

  Konštruované pre vysokú obuv, ako sú gumáky či lyžiarska obuv. Dvojvrstvová a záťažová konštrukcia odoláva ako vlhkosti tak i oderu ponožky. Masívne drenážne kanály odvetrávajú prebytočné teplo z obuvi a striebro eliminuje baktérie. Zmäkčené časti zaisťujú dokonalú ochranu pred otlakmi a odreninami. 


  10,10 €
  Značka: BOBR Záruka: 2 roky
 •  
 • Bobr záťažové ponožky-zelené Kód: BR1211
  Bobr záťažové ponožky-zelené
  Skladom (6 ks)

  Tieto ponožky boli vyvinuté pre celodennú prácu a pohyb. Ponožky sú dvojvrstvové a určené na celoročné použitie. Vo vnútri sa nachádza duté vlákno (polypropylén) a vo vrchnej vrstve bavlna, ktorá odsáva pot z tela smerom von. Drenážne kanáliky vetrajú nohu a zosilnené chodidlá garantujú vysokú odolnosť proti oderu a zabezpečujú mäkký došľap. Striebro (ionty) vpletené do ponožky pôsobí antibakteriálne.


  7,50 €
  Značka: BOBR Záruka: 2 roky
 • zimna zel Kód: BR1111
  Bobr zimné ponožky-zelené
  Skladom (2 ks)

  Vyvinuté pre studené nohy, ktoré vám držia vašu telesnú teplotu, i keď nevytvárate svojou chôdzou teplo. Sú pletené dvojito z prírodných materiálov – bavlny a vlny, pre vyššiu izoláciu a hrejivosť. Chodidlo je naviac vypletené záťažovým materiálom proti prešliapaniu. Voľný lem zaručuje dokonalý tok krvného obehu, ktorý vám nesie vaše teplo do nôh. Ponožka je svojou štruktúrou tak hutná, že toto teplo si uchováva. Posilňovacie lemy cez priehlavok a členok drží ponožku i vo voľnej obuvi. Táto ponožka je vhodná všade tam, kde sa menej chodí a je zima na nohy.


  7,50 €
  Značka: BOBR Záruka: 2 roky
 • BR101 Kód: BR1011
  Bobr ponožky JAR/JESEŇ zelené
  Skladom (3 ks)

  Sú to odľahčené ponožky určené na chôdzu, turistiku, šport. Chodidlo je špeciálne vypletané kvôli termoizolácii a mäkkému došľapu. Horná časť (nart) je tvorená zo sieťového polyproplén materiálu pre dokonalú ventiláciu horúceho vzduchu von a studeného dovnútra. 

  Ponožky sú z pleteniny, ktorá je doplnená o vysoko rozťažný elastán a elastický lem.


  5,40 €
  Značka: BOBR Záruka: 2 roky
 •  
 • Bobr Letné spoločenské ponožky zelené Kód: BR1411
  Bobr Letné spoločenské ponožky zelené
  Skladom (6 ks)

  Letné vetracie ponožky sú pletené jednovrstvovo a to v spodnej časti kvalitnou bavlnou a horná lýtková časť je zo sieťovej polypropylénovej vetracej väzby. Výbornú priľnavosť zaisťuje vysokoroztažný elastan s elastickým lemom. Tento výrobok je vhodný pre letné spoločenské a oddychové aktivity.


  4 €
  Značka: BOBR Záruka: 2 roky
 • letne sport cierne Kód: BR1323
  Bobr letné športové ponožky čierne
  Skladom (2 ks)

  Znížené a odľahčené thermo ponožky s jemným úpletom v leme, ktoré sa používajú od jari do jesene v nízkej športovej obuvi a sandáloch pre šport a ľahšiu turistiku. Sú vypletené jemným froté v chodidle, kvôli mäkkému došľapu a proti otlakom a pľuzgierom. Priehlavková horná časť je pletená zo sieťovej väzby, ktorá čnie nad úroveň topánky a slúži k dokonalému odvetrávanie Vašej nohy. Celá ponožka je elastická, aby výborne sedela na nohe aj vo voľnejšie obuvi.


  od 4 €
  Značka: BOBR Záruka: 2 roky
 • BOBR LETNE Kód: BR1311
  Bobr Letné športové ponožky zelené
  Skladom (3 ks)

  Odľahčené a znížené tenšie thermo ponožky s jemným úpletom v leme, ktoré sú vhodné na obdobie od Jari do Jesene aj v nízkej športovej obuvi pre šport a ľahšiu turistiku.

   


  4 €
  Značka: BOBR Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom