CARP EXPERT NAVIJAK PRO POWER FEEDER 5000

Kód: 20112-350
Neohodnotené
Značka: ENERGO TEAM
42 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Navijak Energo Team Power Feeder 5000 mnohí poznali a obľubovali! Teraz je rad na vynovenom Carp Expert Neo Power Feederi! Tento navijak odporúčame na feedrové prúty s väčšou vrhacou záťažou (medium-heavy, heavy). Jeho veľká cievka ho robí vhodným na ďaleké náhody, ale jeho masívnosť uspokojí aj nároky lovu na tečúcich vodách. Grafitové telo, kovová cievka a kľučka je svätou trojicou silných, nie príliš ťažkých navijakov. Grafitové telo dáva navijaku potrebnú stabilitu a tvorí dobrý základ pre pohon. Z kovovej cievky šnúra ľahko kĺže, jej okraj sa netrie, čo môže u iných navijakov spôsobovať zníženie vzdialeností náhodov. S kovovou kľučkou zas poľahky navinieme našu ťažkú koncovú montáž a s potrebnou dynamikou vieme získať metre šnúry počas zdolávania. Potrebne hladký chod zaručuje 5+1 ložísk. Prevodový pomer 4,4:1 s rozmernou cievkou naberie veľké množstvo šnúry na jedno otočenie, čo je pri love na veľké vzdialenosti nespochybniteľnou prednosťou.

Pohon navijaka dostal kovový kryt. Pre spoľahlivosť, odolnosť a pohodlné používanie, ktoré zabezpečuje ľahká konštrukcia z grafitu je tento materiál obľúbený u výrobcov navijakov.
 
Na navijak sa dostala pre navijaky na dlhé hody typická odľahčená kovová cievka s veľkou kapacitou šnúry. Natiahnutý, kužeľový tvar napomáha pri náhodoch s odmotávaním šnúry. Na okraj navijaka sa dostal odolný poťah, ktorý predĺži dĺžku hodu, pričom šetrí aj šnúru.
 
Na navijak sa dostala kvalitná prvá brzda odolná voči opotrebovaniu. Jej veľkou výhodou je, že s jej používaním môžeme predísť strate úlovku z dôvodu jej náhleho výpadu. Brzdu navijaka je dobré nastaviť ešte pred začiatkom lovu tak, aby bola v harmónii s ostatnými prvkami montáže. S na cievke navijaka sa nachádzajúcou regulačnou skrutkou vieme priebeh zdolávania pohodlne kontrolovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Predná brzda
Záruka: 2 roky