Dragon MILLENIUM SP TroutZone 245cm 5-21g

Kód: CHC-22-07-245
Neohodnotené
Značka: Dragon
72,04 €
Skladom (1 ks)
dlžka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

Ľahký a rýchly pstruhový prút, ktorý možno využívať ako prívlačový "univerzál" pre lov menších dravcov.

Detailné informácie

Podrobný popis

  Nový rad prútov Millenium HDG s moderným dizajnom nahrádza predošlú rad prútov VIPER, ktoré sa vyznačovala vysokou odolnosťou a dobrým pomerom kvalita / cena.
Prúty Millenium HDG sú taktiež vyrobené technológiou Multi-Protection Layer. Grafitové jadro blanku s niekoľkými ďalšími vonkajšími vrstvami zaručuje vysokú odolnosť proti poškodeniu. Úlohou bolo vytvoriť ľahké a rýchle prúty, ktoré budú zároveň vysoko odolné proti náhodnému mechanickému poškodeniu a preťaženie.
Novinkou je dosiahnutie požadovaných vlastností za minimálneho použitia epoxidovej živice, vďaka čomu sú blanky ešte o niečo ľahší, rýchlejší, štíhlejší a odolnejší ako doteraz. Viacvrstvová štruktúra blankov kombinuje tri druhy grafitu japonskej firmy TORAY. grafit 24 miliónov PSI tvorí vnútorný základ blanku vysoko modulové grafity od 24 do 46 miliónov PSI zabezpečujú pevnosť a sú použité v miestach kde bola potreba znížiť hmotnosť a zrýchliť blank. vonkajší materiál blanku je vyrobený z grafitu HDG Endurance ktorý zvyšuje odolnosť voči poškodeniu Všetky použité komponenty prútov MILLENIUM spĺňajú kvalitatívne normy stanovené Teamom Dragon. vodiace očká SIC s redukovanými priemermi prstencov a hmotnosťou uložené v ľahkých flexibilných púzdrach, rukoväte sú vyrobené kombináciou ľahkej EVA peny a portugalského korku triedy AA. Moderné úchyt navijaka typu TVS ktorý umožňuje priamy kontakt prstov s blankom omotávky a lakovanie epoxidovým dvojzložkovým nestarnúcim lakom americkej firmy Gudebrod

Dodatočné parametre

Kategória: Prívlačové
Záruka: 2 roky