Preston Absolute Window Feeders Solid Small 30g/45g/60g

Kód: P0050027 P0050026 Zvoľte variant
1 hodnotenie
2,75 € 2,50 € od 2,50 €
Skladom (15 ks) Skladom (7 ks) Zvoľte variant
VARIANT
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
26.6.2024 26.6.2024 Zvoľte variant

Nová inovatívna kŕmidla Absolute window zberný spájajú výhody typov open ended a bullet feeder do jedného kŕmidla. Vďaka umiestneniu olova na spodu a torpédovitému tvaru lietajú neuveriteľne presne a ďalej, než bežná klietkové kŕmidla. Zároveň ich kompletné uzatvorenie zo spodu napomáha, že návnada v nich uzavretá dopadne spoľahlivo až na dno.

Detailné informácie

Podrobný popis

Z hornej strany sú potom opatrené otvormi, ktoré spolu z miernym naklonením olova na spodu smerom k hlavnému otvoru zapríčiňujú, že akonáhle krmítko začnete navíjať k brehu, všetky návnada sa vypláchne na Vaše miesto a Vy si ju tak netrousíte po ceste späť.

Toto riešenie navyše napomáha aj minimálnemu odporu pri sťahovaní kŕmidla na breh. Ďalšou výhodou takého tvaru kŕmidlá je, že ho môžete celé naplniť partiklom alebo živú zložkou a len uzavrieť malým uzáverom z kŕmenia a máte istotu, že všetky jemné častice sa Vám dostanú až na dno, presne tam, kam potrebujete.

SOLID sa potom hodí na hlbokej vody alebo aj na zátkovanie strihaných dážďoviek, živých červov alebo dokonca prevlhčeniu návnady, tvoriace potom na dne lákavý zákal, čo s bežnými krmítkami prakticky nie je možné.

Dodatočné parametre

Kategória: OLOVA,KRMITKA, Plničky
Záruka: 2 roky