Dovit kŕmné zmesi do studenej vody-(čierna séria)

Kód: DF-929 DF-928 DF-926 DF-927 Zvoľte variant
1 hodnotenie
Značka: Dovit
2,25 € 2,25 € / 1 kg 2,25 € / 1 kg 2,25 € / 1 kg 2,25 € / 1 kg
Skladom (10 ks) Skladom (9 ks) Skladom (3 ks) Skladom (9 ks) Zvoľte variant
VARIANT
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
27.5.2024 27.5.2024 27.5.2024 27.5.2024 Zvoľte variant

  Spoločnou vlastnosťou našich krmív do studenej vody je, že sú tmavšie tónované a vyrobené z prísad a príchutí pre studenú vodu. Preto sa ich použitie odporúča skoro na jar a neskoršom v jesennom období.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Tieto zmesi sú ideálne na lov všetkých bielých rýb v studenej vode.
Je dôležité vediet, že ryby majú v studenej vode obzvlášť rozmanitú chuť do jedla. Sú chvíle, keď uprednosťujú trochu charakteristickejšie arómy, a sú chvíle, keď prechádzajú na zmes bez úplne arómy. Medzi krmivami do studenej vody nájdeme riešenie pre všetky prípady.

 
KORENISTÁ ČIERNA
Teória o tom, že takmer len sladké, ovocné príchute sú efektívne v studenej vode pretrvala mnoho rokov. Skúsenosti z predošlých rokoch ale vyvrátili túto teóriu, a vďaka tomu sme vytvorili našu korenistú čiernu zmes. Hoci naša zmes nie je sladká, podľa našich skúseností dobre funguje so sladkými návnadami.
 
 
SUŠIENKA MEDOVÁ ČIERNA
Sladkú chuť majú radi aj kapre, pleskáče, aj karase. Vzhľadom na to sme vytvorili toto krmivo, ktoré okrem príchuti medu láka ryby aj so sušienkovou arómou. Podľa našich testerov je vhodné používať od skorej jari až do neskorej jesene. tým pádom neodporúčame len do studenej vody.
 
OVOCNÁ ČIERNA
Do tohto krmiva sme dali takú zmes ovocia, ktorá spôsobí vynikajúce v studenej vode. Pre kaprov, ktoré sa chystajú na zimovisko je neodolateľná. Ovocná príchuť a k tomu trpkosť mletej CSL vytvorí vynikajúcu zmes.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Návnady a nástrahy
Záruka: 2 roky od dátumu výroby