Dovit kŕmné zmesi do studenej vody-3 kg (čierna séria)

Kód: DF-930 DF-931 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Dovit
5,90 € 1,97 € / 1 kg 1,97 € / 1 kg
Skladom (8 ks) Skladom (16 ks) Zvoľte variant
VARIANT
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
21.6.2024 21.6.2024 Zvoľte variant

Spoločnou vlastnosťou našich krmív do studenej vody je, že sú tmavšie tónované a vyrobené z prísad a príchutí pre studenú vodu. Preto sa ich použitie odporúča skoro na jar a neskoršom v jesennom období.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tieto zmesi sú ideálne na lov všetkých bielých rýb v studenej vode.
Je dôležité vediet, že ryby majú v studenej vode obzvlášť rozmanitú chuť do jedla. Sú chvíle, keď uprednosťujú trochu charakteristickejšie arómy, a sú chvíle, keď prechádzajú na zmes bez úplne arómy. Medzi krmivami do studenej vody nájdeme riešenie pre všetky prípady.

OVOCNÁ BORDOVÁ
 Základ tohto krmiva je vanilkový, ktorý je obohatený so slivkovou arómou. K tomu sme pridali bordovú farbu, aby nespôsobil odstrašene na ryby, ktorí hľadajú potravu v studenej vode. Ohľadom na studenú vodu obsahuje mletý CSL vo veľkom množstve. Vyslovene dobré výsledky môžeme dosiahnuť pomocou bordového krmiva v dočasnom období, keď voda je teplejšia zo dňa na deň, a pre krmivo nie je až tak dôležité, aby úplne stratilo v prostredí.
 
KORENISTÁ ČIERNA
Teória o tom, že takmer len sladké, ovocné príchute sú efektívne v studenej vode pretrvala mnoho rokov. Skúsenosti z predošlých rokoch ale vyvrátili túto teóriu, a vďaka tomu sme vytvorili našu korenistú čiernu zmes. Hoci naša zmes nie je sladká, podľa našich skúseností dobre funguje so sladkými návnadami.
 
KAPOR ČIERNY
Tak ako aj v ostatných zmesoch pre kaprov, aj v tejto sú vo väčšom podieli hrubé zrná. Jej tmavá farba ani v chladnej, čistej vode nepôsobí odstrašujúce na ryby. Do tohto mixu sme používali ako lákajúci doplnok medovú a ovocnú arómu. Táto špeciálna príchuť je efektívna v skorom jarnom aj v neskorom jesennom období. Takisto, ako aj naše ostatné zmesi do studenej vody, aj táto obsahuje CSL mletý vo veľkom množstve. Keď ryby sú aktívnejší, zvoľme si kapor čierny. Ak chceme chytať skôr pleskáče, hrubé zrná môžeme odstrániť pomocou malého sita. Tieto potom môžeme používať pri love kaprov.
 
SUŠIENKA MEDOVÁ ČIERNA
Sladkú chuť majú radi aj kapre, pleskáče, aj karase. Vzhľadom na to sme vytvorili toto krmivo, ktoré okrem príchuti medu láka ryby aj so sušienkovou arómou. Podľa našich testerov je vhodné používať od skorej jari až do neskorej jesene. tým pádom neodporúčame len do studenej vody.
 
OVOCNÁ ČIERNA
Do tohto krmiva sme dali takú zmes ovocia, ktorá spôsobí vynikajúce v studenej vode. Pre kaprov, ktoré sa chystajú na zimovisko je neodolateľná. Ovocná príchuť a k tomu trpkosť mletej CSL vytvorí vynikajúcu zmes.

Dodatočné parametre

Kategória: Návnady a nástrahy
Záruka: 2 roky od dátumu výroby