Dovit Complex krmivá

Kód: DF-277 DF-278 DF-279 DF-376 DF-378 DF-379 DF-109 DF-480 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Dovit
3,15 €
Skladom (19 ks) Skladom (17 ks) Skladom (3 ks) Skladom (15 ks) Skladom (11 ks) Skladom (8 ks) Skladom (8 ks) Skladom (9 ks) Zvoľte variant
VARIANT
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
27.5.2024 27.5.2024 27.5.2024 27.5.2024 27.5.2024 27.5.2024 27.5.2024 27.5.2024 Zvoľte variant

V týchto zmesoch sme zjednotili naše viacročné skúsenosti vo výrobe a na rybárskych pretekoch. Jednotlivé zmesi majú nielen rozličnú príchuť, ale aj zloženie a spôsob použitia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ich jednotným charakteristickým znakom je, že sú vyrobené z vyberaných obilnín, ich bohaté zloženie, farbenie, arómovanie nepotrebuje žiadne upravenie. Po otvorení a zvlhčení vodou hneď ich môžeme plniť do krmítka. Tieto zmesi sa pozostávajú z hrubých aj jemnozrnných krmív, tým pádom ich používanie je rozsiahlejší.

TOLSTOLOBIK
Lov tolstolobika sa stal opäť veľkým hitom medzi rybármi, kvôli čomu sme venovali veľkú pozornosť tejto záhadnej požierači planktónu. Dosiahli sme vytvoriť takú jemnozrnnú zmes, ktorú so svojim intenzívnym mrakom podvádza skupiny tolstolobikov a v ideálnom prípade sa objavujú na mieste lovu.
 
CompleTTX ANANAS-BANÁN
Kto by nepoznal toto klasické ochuťenie, ktoré predovšetkým sa uplatňuje so svojím účinkom v najhorúcejších letných dňoch v kruhu kaprov a amurov. Používateľné vo všetkých druhov krmítok, pretože jeho schopnosť rozpustenie sa to umožňuje.
 
CompleTTX MANGO-CHOBOTNICA
Miešanie ovocných a páchnucích chutí pomáha nám v tom, aby naše krmenie bolo odlišné od krmív ostatných rybárov , tým pádom na našom krmnom mieste ryby majú väčší záujem. Skombinovanie príchutí manga a chobotnice je schopné práve na to. Odporúčané používať hlavne v horúcich, letných mesiacoch.
 
CompleTTX JAHODA-MED
Táto zmes je príjemne sladká, jej červená farba je zdržanlivá, ktorá je efektívna už aj v jarných mesiacoch, nielen v kruhu kaprov, ale aj u pleskáčov a karasov. No aj v letných a skoro jesenných období tiež má lákajúce účinky.
 
BALATON
Toto krmivo odporúčame hlavne rybárom, ktorí chytajú na prirodzených vodách. Tvoria ho rozličné kukuričné deriváty, ktoré biele ryby žijúce v prirodzenej atmosfére  nebudú ignorovať. Ochutili sme s takou esenciou, ktorú kaprov a karasov už z ďaleka priľáka. Zrnitosť sa prispôsobuje ku každému tipu krmítka, tým pádom sa dá použiť s akoukoľvek metódou.
 
RIVER BIGFISH
Pri rybolove na riekách potrebujeme krmivo, ktoré vďaka zrnitosťi  odoláva k prúdeniu vody a ostane na lovnom mieste kým dorazia cieľove ryby. Krmivo River Bigfish je ťažkozrnné krmivo, ktoré bolo vytvorené na takéto podmienky. Jeho zložky a arómy umožňujú používať na lov každého druhu riečnych rýb. Pri testovaní sme chytali mreny, podustvá a väčšie pleskáče. Kvôli zrnitosti krmiva treba ho namiešať niekoľko hodín pred lovom.

 Amur Plus
Amur je obľúbená ryba počas letných mesiacov, pretože tieto torpéda s bezkonkurenčnou silou poskytujú skutočný rybársky zážitok. Krmivo Amur Plus obsahuje všetky ingrediencie, ktoré má Amur rád, vrátane kukurice a lucerny, a my sme obohatili koncentrovanou arómou tigrieho orecha.  Zelená farba je pre Amur lákavá, pretože jeho prirodzená potrava (trstina, ostrica, riasy) je tiež nádherná v zelenej farbe. Pridaním sladkej alebo fermentovanej kukurice získate veľmi efektívnu zmes, ktorá, ak je ponúknutá na správnom mieste, takmer zaručene uspeje. Obľúbeným miestom pobytu a kŕmenia amúrov je rákosie, preto pre rýchlejší účinok hľadáme našu cieľovú rybu pokiaľ možno v rákosí. Jemnozrnná krmná zmes Complex amúr plus s príchuťou tigrieho orechu a marhuľe.
 
Balenie: 1kg
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Návnady a nástrahy
Záruka: 2 roky od dátumu výroby