Haldorádó Ready Method

Kód: HDREDMET-003 HD21978 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: HALDORADO
4,50 € 5,63 € / 1 kg
Skladom (6 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
27.2.2024 27.2.2024 Zvoľte variant

Haldorádó Ready Method krmivá sú hotové, navlhčené krmivá ktoré po otvorení treba iba pretlačiť cez sitko a potom sa môžu použiť do kŕmidiel.

Detailné informácie

Podrobný popis

Počas našich výskumov a testov prišli na to že naše krmivá ak sme ich doplnili rôznymi minerálnymi látkami, betainom, aminokyselinami a nechali takúto zmes niekoľko dní zrieť tak takáto zmes bola pre ryby viac lákavá ako klasické suché krmivo miešané iba s vodou. Takýmto spôsobom sme teda vyvinuli nové, neokukané method krmivá ktoré sú v domácich podmienkach nevyrobiteľné. Pomocou týchto jedinečných krmív môžete aj Vy chytiť úlovok svojich snov.

Ready Method Amanda

je celoročne použiteľné, zaujímavé krmivo. Má zelené sfarbenie a intenzívnu, slanú chuť. Krmivo je obohatené o tieto tekuté arómy: pistácia + mandľa + čokoláda. Neobsahuje žiadne rybacie múčky. Amanda je úplne iné krmivo ako ostatné krmivá z rady Ready Method. Najviac záberov sme zaznamenali na veľkých jazerách a priehradách kde sme lovili kapry a amure.

Brauni

Medzi krmivami Ready Method je táto zmes najúčinnejšia a najvšestrannejšia. Brauni má jemnú, sladkú chuť ale obsahuje aj rybacie múčky.  Krmivo má hnedú farbu a pomarančovo – čokoládovú chuť a vôňu. Toto krmivo je ozajstný  Jolly Joker na všetkých revíroch!

Chili

Pikantný člen rodiny, ktorý môže byť chytľavý v zime aj v lete! Obsahuje tiež kapsaicín, prírodný extrakt z pálivej papriky, takže pri jeho ochutnávaní buďte opatrní! Ryby reagujú veľmi citlivo a rýchlo, veľmi efektívna zmes po celý rok.

Blue Fusion

Krmivo Ready Method Blue Fusion je určené na letné mesiace keď má voda viac ako 20 C°. Toto krmivo je vlastne maximálne fermentované method krmivo ktorá má modrú farbu a ovocnú vôňu. Táto zmes bola účinná aj pri love amurov. 

Mango

Nový Ready Method - Mango je príjemná, sladká, ovocná zmes, ktorá bude naozaj účinná hlavne na teplých a otepľujúcich sa vodách.

Farba je oranžová, zostáva veľmi dobre viditeľnou aj v kalnej vode, ukazujúc rybám cestu rovno ku krmítku. Najviac sa odporúča k method feederovému lovu kaprov a amurov. V tejto chvíli už máš na výber z 9 Ready Method zmesí: Winter, Spring, Brauni, Pisty, Fusion, Tropicana, Chili, Amanda a v neposlednom rade Mango.

Pisty

Krmivo Ready Method Pisty je tiež celoročne účinné krmivo ktoré obsahuje značné množstvo rybacích múčok a vyznačuje sa obľúbenou zelenou farbou. Zelené sfarbenie je spôsobené tým že krmivo obsahuje mleté rybacie pelety s vysokým obsahom bielkovín. Táto zmes bude favoritom na tých revíroch kde ryby uprednostňujú krmivá s vysokým obsahom rybacích múčok. 

Spring

Krmivo Ready Method Spring  je určené na lov v studenej vode ktorá má menej ako 16 C°. Obsahuje prírodný alkohol ( ktorý je v podielu 15-20% vo vlhkosti krmiva!) , prírodné arómy, enzýmy, minerálne látky, aminokyseliny. Tak že krmivo obsahuje všetky tie zložky a komponenty ktoré by mohli zaujať rybu v studenej vode a prinútiť ju k prijímaní potravy. Krmivo má tmavo červenú farbu a sladkú chuť. 

Tropicana

Krmivo Ready Method Tropicana je určené na letné mesiace keď má voda viac ako 20 C°. Toto krmivo je vlastne maximálne fermentované method krmivo ktorá svojou vôňou pripomína mango, ananás, citrón. Sfarbenie krmiva je svetlo žlté. Táto zmes bola účinná aj pri love amurov..

Winter

Krmivo Ready Method Winter  je určené na lov v studenej vode ktorá má menej ako 16 C°. Obsahuje prírodný alkohol ( ktorý je v podielu 15-20% vo vlhkosti krmiva!) , prírodné arómy, enzýmy, minerálne látky, aminokyseliny. Tak že krmivo obsahuje všetky tie zložky a komponenty ktoré by mohli zaujať rybu v studenej vode a prinútiť ju k prijímaní potravy. Krmivo má tmavo fialovú farbu alebo skoro čiernu.

Dodatočné parametre

Kategória: Návnady a nástrahy
Záruka: 2 roky od dátumu výroby