Dovit "Páchnucé" kŕmné zmesi-3 kg (žltá séria)

Kód: DF-166 DF-728 DF-521 DF-729 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Dovit
5,90 € 1,97 € / 1 kg 1,97 € / 1 kg 1,97 € / 1 kg 1,97 € / 1 kg
Skladom (14 ks) Skladom (8 ks) Skladom (10 ks) Skladom (8 ks) Zvoľte variant
VARIANT
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
26.6.2024 26.6.2024 26.6.2024 26.6.2024 Zvoľte variant

Používanie páchnucích kŕmných zmies odporúčame hlavne v letnom období, lebo komponenty týchto zmesí v teplej vode sú najúčinnejšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ponúkame ich v rôznych príchutiach:

KORENISTÁ KLOBÁSA
V poslednej dobe koreninové a klobásové návnady a kŕmné zmesi sú veľmi hľadané medzi rybármi. Toto krmivo obsahuje arómu maďarskej klobásy a extrakt z cesnaku. Tie dva harmonické komponenty vytvorí jedno neodolateľné krmivo od jari do konca leta.
 
KOSTNÉ ČERVY ŽLTÉ
Základné krmivo „Kostné Červy” v žltej verzii. Odporúčame hlavne v teplej vode, ale aj počas jesene priniesol nám pekné výsledky.
 
PATENTKY ČERVENÉ
Základné krmivo „Patentky Hnedé” v červenej farbe. Toto krmivo môžeme používať s dobrými výsledkami  počas celého roku.
 
MONSTER CRAB
Príchuť Monster Crab už je známa medzi rybármi chytajúce na boilies. Podľa testov príchuť Monster Crab vyselektuje väčšie kapre a neláka pleskáče na naše krmenie.
 
CESNAK-CHOBOTNICA
Táto svetlá zelená zmes je jedno z najchytľavejších krmív v letnom období. Perfektne harmonizuje s cesnakovým DIP-om a klobásovým soft peletom. Extrakt z cesnaku dlho láka aj menších aj väčších kaprov na krmenie.
 
SYR ČERVENÝ
Chuť zrelého syra je najobľúbenejší v love pleskáčov, mrien, podustiev, ale v teplej vode nevedia odolať ani kapre syrovému krmivu.
 
KYSELINA MASLOVÁ
Kyselinu maslovú už dávno používame v rybolove. V prvom rade kyselina maslová bola známa vo výrobe boilies, ale pomaličky dobýval aj feedrový svet. Pri výrobe krmiva používame koncentrovanú kyselinu maslovú, takže účinnosť krmiva v teplej vode je nepochybovateľná.
 
MUŠĽA MODRÁ
Mušľové krmivo je hitom letného obdobia. Mušľa je prírodzená potrava rybám. Toto krmivo môžeme úspešne používať na takých vodných plochách kde sa vyskytnú mušľe vo veľkom množstve, ako napríklad: vodné nádrže, rieky, štrkoviská.
 
CESNAK
Klasické krmivo ochutené s koncentrovaným extraktom z cesnaku. Môžeme kombinovať s inými „pachnúcimi” a koreninovými prísadmi a návnadmi. Cesnakové krmivo odporúčame na lov kaprov a amurov počas celého roku.
 
 

TIP: Krmiva ako KOSTNE ČERVY a PATENTKA je možné miešať s inými druhmi krmív, ako sú napríklad ovocné zmesi. Zmiešaním so sušeným mliekom a odstránením väčších zŕn sa z nich stane veľmi účinné krmivo pre pleskáčov. Ktorýkoľvek z jeho účinkov môžete zvýšiť pridaním rybacej múčky, pečeňového prášku alebo hemoglobínu. Dávajte však pozor, aby ste v dôsledku predávkovania neboli potláčané pôvodné chute.

Miešanie a namáčanie krmnej zmesi vykonávajte v 1-2 krokoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Návnady a nástrahy
Záruka: 2 roky od dátumu výroby