Akcia Zväčšiť
 

Aqua Garant Classic 6mm/1kg

Neohodnotené
 

Obsah peliet Aqua Classic bol špeciálne vyrobený na základe výživových potrieb kapra. Jeho obsah bielkovín je vysoký, 33%. Väčšinu z toho poskytuje španielska rybia múčka a krvná múčka, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom kvality.

Dostupnosť Skladom (8,93 kg)
Môžeme doručiť do
12.12.2022
Bežná cena 2,30 €
Ušetríte 0,46 € (–20 %)
1,84 €
   
Kód tovaru DOV-AQCL6
Značka Aqua Garant
Kategória KRMNÉ PELETY
Záruka 2 roky od dátumu výroby
 

Samozrejme obsahuje aj rastlinné zložky, ktorých chrbticou sú pšeničné, repkové a obilné destilátory s obzvlášť hodnotnými výživnými látkami. Tie zaručujú správny obsah sacharidov a vlákniny v pelete, ako aj jeho ľahkú stráviteľnosť.

Esenciálne mastné kyseliny hrajú veľmi dôležitú úlohu v nutričných potrebách rýb, pretože je najťažšie ich získať pod vodou z prirodzenej potravy. Vďaka tomu sú potravinové zdroje, v ktorých sa tieto cenné tuky nachádzajú, najobľúbenejšie v podvodnom svete. Peleta tiež obsahovala 2 druhy týchto látok, rybí olej a repkový olej, ktoré sa navzájom výborne dopĺňajú.

Z vyššie uvedeného môžete vidieť, aký úplný zdroj potravy je táto peleta. Vďaka tomu je pre ryby úplne nevyhnutné.

Pelety Aqua Classic majú dobrú absorpčnú kapacitu, takže je možné ich ľahko ochutiť akoukoľvek tekutou alebo vo vode rozpustnou príchuťou, aby sa efekt fajčenia ešte zvýšil. Nie je to však nevyhnutne potrebné, má zásaditý výrazný rybí zápach.

Po príchode do vody sa veľmi rýchlo rozpadne a za pár minút stiahne rybu z blízka. To samozrejme neznamená, že sa peleta rýchlo rozpustí, iba prísady, ktoré sú pre ryby vnímateľné, sa začnú otvárať a rozhadzovať po okolí.

Odporúča sa samostatne od skorej jari do neskorej jesene, ale vo veľmi studených vodách sa už oplatí miešať s peletami Aqua Uni alebo Aqua Profi.

Cieľové ryby: kapor, karas, pražma, kompó a dokonca aj amur.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: