Berkley Vlasec Nanofil Fluo žltá 125 m

Kód: 1278229
Neohodnotené
Značka: BERKLEY
20,90 €
Skladom (2 ks)
priemer
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
12.6.2023
Prvý vlasec vyrobený s využitím NANOTECHNOLÓGIE, ŽIADNA PLETENÁ ŠNÚRA, ŽIADNY MONOFIL.
Nahadzuje sa s ním o 35% ďalej než s ostatnými vlascami!

Detailné informácie

Podrobný popis

Berkley, svetový líder vo vývoji a výrobe moderných rybárskych vlascov predstavuje novú generáciu vlascov NanoFil™. 7 rokov výskumu a vývoja potrebných na uvedenie tohto bezkonkurenčného vlasca na trh. Výsledkom sú vlasce s ultra tenkým priemerom a vysokou nosnosťou.
Nanofil™ spája výhody šnúr s vysokou nosnosťou monofilových vlascov. Absolútne jemný Nano vlasec s nulovou prieťažnosťou. Extrémna nosnosť pri neuveriteľne tenkých priemeroch. Hladkosť povrchu a štruktúra vlasca zaručuje pohodlné nahadzovanie do veľkých vzdialeností a zároveň vysokú odolnosť voči oderu. Nanofil™ je vynikajúci výhradne pri love dravcov, kaprov a bielych rýb v sladkej vode. Jeho štruktúra umožňuje použitie aj v slanej vode. Menší odpor vody! Dlhší hody! To je Vaša výhoda. Viac záberov! Viac úlovkov! Viac úspechov!
Berkley Nano vlasec bol na výstave EFTTEX v Amsterdame vyhlásený za najlepšiu inováciu v oblasti vlascov roku 2011. Nepotrebujete šnúru, ani monofil, ale novú generáciu Nano vlascov. Nanofil™ vyrobený z pogelovaného polyetylénu. Molekulárnej spojenie stoviek nanovlákien Dyneema® formuje jedno jediné Nano vlákno. Dyneema®, svetovo najpoužívanejší materiál pri výrobe rybárskych šnúr zabezpečuje Nano vlasci pevnosť pletené šnúry a hladký povrch monofilu.
 
  • minimálny priemer
  • maximálna nosnosť
  • dlhšie a presnejšie hody
  • žiadny pamäťový efekt
  • vysoká citlivosť vďaka nulovej prieťažnosti
 
Potvrdené továrenskými testmi, s 30 rôznymi vlascami, za rovnakých podmienok.

Dodatočné parametre

Kategória: Šnúry
Záruka: 2 roky