PRÚT CARP EXPERT METHOD FEEDER PINK

Kód: 12331-360
Neohodnotené
Značka: CARP EXPERT
ZADARMOZADARMO
L12331 360
63,30 €
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Muži si prajú dať veci, ktoré sú im srdcu blízke aj svojej partnerke...
 
…to platí aj v rybárstve.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak chce rybárčiť, vyberte jej také vybavenie, s ktorým sa bude cítiť dobre na vodnom brehu a bude ho rada používať.
 
A naše ženy - rybárky chcú dobre vyzerať aj na brehu a pri svojom hobby dbajú na estetiku a na farebnosť. Ružový rybársky prút už z diaľky oznamuje ľuďom na brehu, že sa delia o vodu so športovcom ženského pohlavia. Priznajme si, väčšinou to pôsobí na mužské osadenstvo osviežujúco.
 
Ale pozrime sa na samotný prút!
 
Vďaka uhlíku IM10 sa môže napriek jeho ohromnej sile zrodiť veľmi ľahká výbava. Hrúbka steny je o niečo hrubšia ako sme zvyknutí, to preto, aby prvé chybičky dám lepšie toleroval. Jeho náhodové vlastnosti sú ohromujúce. Vďaka pevnému chrbtu, tí, čo si naň už zvykli, z neho dostanú náhody blížiace sa k 100 metrom. Veľký rad očiek so SIC vložkami taktiež napomáha veľkým náhodom a môže sa zísť aj počas kvitnutia topoľov.
 
Dokonalý do tečúcich i stojatých vôd, keďže má vrhaciu záťaž 100-150 g.
 
Klasický skrutkový držiak navijaka veľmi dobre drží k nemu adekvátne navijaky. Rukoväť je bez zbytočných komponentov čo napomáha menšej hmotnosti a lepšiemu čisteniu.
 
Ideálna voľba pre dievčatá, ženy a dámy, staré mamy a vnúčatá, ktoré by chceli tento obľúbený šport pestovať s najlepším výstrojom vyrábaným pre ženy.
Nádej vkladaná na lov vo vzdialených jamách a pri prekážkach je v rybároch od počiatkov zakorenená. IM10 uhlíkový materiál vďaka svojej pružnej vlastnosti vystrelí nástrahu na určené miesto ako prak. O úspešné zdolanie ryby sa postará dobre zaťažiteľný prút.
 
Parametre:
dlžka: 3,60 m
počet dielov: 3+3
vrhacia záťaž: 100-150 gr
akcia: B
prepravná dlžka: 126 cm
hmotnosť: 321 gr
 

Dodatočné parametre

Kategória: Prúty
Záruka: 2 roky