Kvôli nariadeniu vlády SR naša kamenná predajňa je zatvorená na dobu neurčítú, preto nie je možný osobný odber objednaného tovaru.

Prevádzka e-shopu počas nariadenia vlády SR

Vážení zákazníci, na tejto stránke Vás budeme vždy aktuálne informovať s ohľadom prevádzky nášho e-shopu.

Vzhľadom na obmedzenia vyhlásených vládou SR, naša kamenná predajňa až do odvolania je zatvorená. E-shop funguje ďalej s určitými obmedzeniami.

Možnosť osobného odberu v objednávkovom procese  sme boli nútený deaktivovať.

Vaše zásielky sú naďalej štandardne doručované s našimi zmluvnými prepravnými spoločnosťami. Zatiaľ nie je žiadny dôvod k posúvaniu alebo predĺženiu doby dodania, tzn. že platí štandardná doba dodania, ktorá je uvedená v obchodných podmienkach.

Dovoľujeme si Vás informovať, že prepravná spoločnosť GLS Vám od 16. marca 2020 umožnila platbu kartou u kuriérov, ktorú môžete využiť pri preberaní objednávky na dobierku.

    Vzhľadom na aktuálnu situáciu so šírením vírusu COVID 19, pri objednávke prosím radšej využívajte z platobných metód platbu vopred s prevodom. Je pravda, že s tým sa predĺží doba doručenia o 1 až 2 dní, ale v záujme ochrany Vášho zdravia a zdravia zamestnancov kurierských spoločností, sa oplatí pár dní počkať. Pevne veríme, že všetko sa vráti čím skôr do starých koľají.

Za pochopenie Vám ďakujeme a prajeme Vám veľa zdravia.

Váš Arapaima Team

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.