RYBÁRSKY PRÚT ET RUBIN BOLO

Neohodnotené
 

Rybársky prút Rubin Bolo je vyrobený z karbónového materiálu IM7 a je charakteristický svojou ľahkosťou. Vývoj technológie výroby karbónových materiálov umožňuje produkciu čoraz ľahších prútov s vysokou nosnosťou. 

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
dlžka
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
17,30 € 21,97 € 27,97 € 34,97 € od 17,30 €
14,42 € 18,31 € 23,31 € 29,14 € od 14,42 € bez DPH
   
Kód tovaru 11042-300 11042-400 11042-500 11042-600 Zvoľte variant
Značka ENERGO TEAM
Kategória Plaváčkové
Záruka 2 roky
 

Rubin Bolo sa vyrába vo variantoch od 3 m do 6 m a je vybavený sedlom navijaka so sklápacím klipom. Nožičky očiek sú dlhé, sú kvalitne vyviazané a na špičke sa nachádzajú dve posuvné očká. Rýchla akcia pevného materiálu je vhodná hlavne na lov malých rýb. Vďaka vínovo-čiernej kombinácii má elegantný vzhľad. Rukoväť je potiahnutá materiálom s hrubou textúrou a protišmykovou úpravou. Koncovú časť prútu uzatvára závitová kovová koncovka.

C akcia je jedna z najčastejšie používaných, univerzálnych charakteristík prútov, pri ktorých pracujú minimálne 2/3 jeho časti, preto sú dostatočne mäkké k tomu, aby účinne otupovali rýchle a nečakané výpady rýb, čím minimalizujú hrozbu odtrhnutia háčika a s tým súvisiacu stratu ryby.

Pri love s jemnou montážou je veľmi dôležité, aby boli všetky prvky tvoriace montáž v dokonalom súlade. Veľký dôraz sa kladie na primerane mäkký uhlíkový IM7 prút, ktorý pri náhlom výpade ryby prevezme výraznú záťaž zo šnúry, čím znižuje riziko jej pretrhnutia.

Výrobca prút opatril rukoväťou, ktorá je typická pre match, špic, bolonské a tele-match prúty, ktorá umožňuje pohodlné používanie aj pri držaní v ruke počas dlhšieho obdobia.

Na prúte sa nachádza držiak navijaka, ktorý je zaužívaný pri bolonských a tele-match prútoch, keďže aj pri malých priemeroch prútov dokáže stabilne držať navijak. Vďaka vypracovaniu a spoľahlivosti sa vyskytuje aj pri iných typoch prútov. Jednoduché používanie, navijak možno upevniť jedným pohybom.

Pri výrobe SIC očiek sa otvorila príležitosť používania krajších, tenších a v neposlednom rade omnoho ľahších očiek oproti starším typom. Vďaka jedinečným vlastnostiam SIC, aj tenké očká dobre odolávajú silám vznikajúcim pri náhodoch a zdolávaniach.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.