RYBÁRSKY PRÚT ET BLACK FIGHTER SLIM BOLO

Neohodnotené
 

Je koniec ťažkým a hrubým prútom!Prinášame BLACK FIGHTER SLIM BOLO!!!

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
dlžka
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
47,30 € 56,63 € od 47,30 €
39,42 € 47,19 € od 39,42 € bez DPH
   
Kód tovaru 11025-601 11025-701 Zvoľte variant
Značka BLACK FIGHTER
Kategória Plaváčkové
Záruka 2 roky
 

Výrazne štíhlejšia od predchodcu, najhrubšie priemery sú:

  • 4m/ 18mm
  • 5m/ 20mm
  • 6m/ 22mm
  • 7m/ 24mm

Túto výhodu oceníme hlavne počas náhodu, ktorý je s ním omnoho ľahší a jeho odpor je nižší, ako u jeho predchodcu. Nižšia je záťaž i vtedy, ak chceme vo veternom počasí loviť bičom. Mnohí z nás už videli zlomené prúty počas veternej búrky, za túto výbornú vlastnosť prúta budeme počas podobného počasia vďační.

Oplatí sa spomenúť aj rýchlosť prúta!

Po zábere nie je vôbec jedno, ako rýchlo reagujeme a kedy dokáže náš prút zaseknúť rybu. Čím je náš prút rýchlejší, tým je zaseknutie rýchlejšie, tým pádom dokážeme viac záberov premeniť v úlovok.

Vďaka rýchlosti s Bolo Slim-om môžeme chytiť viac rýb, ako s obyčajným bičom.

Vďaka materiálu IM8 Carbon sa v ňom skrýva okrem nízkej hmotnosti aj veľké množstvo zásob sily. Preto tí, ktorí by chceli loviť aj 2-3 kg kaprov, pokojne naň aplikujme trebárs monofilovú šnúru hrúbky 0,18.Na prút sa dostali kvalitné, extra ľahké očká so SIC vložkou:

  • 4m/ 6 ks
  • 5m/ 7 ks
  • 6m/ 8 ks
  • 7m/ 9 ks

Na každú verziu sa dostali 2ks posuvných očiek, ktoré sa nachádzajú na špičkovom diely.

Navijak fixujeme na prút pomocou stabilného držiaka.Vďaka priaznivej cene je dostupný snáď pre každého.

 

Pri B kategóriových prútoch ako pri zdolávaní, tak aj pri nahadzovaní sa ohýba ich vrchná tretina. S týmito prútmi možno úspešne loviť v celom spektre rybárskych metód.

Prúty vyrobené z uhlíka IM8 znamenajú špičku v hobby kategórii, vďaka svojim vlastnostiam ich možno využívať aj v súťažných podmienkach. Rýchlo tvrdnúci materiál produkuje ako pri nahodení, tak aj pri zdolávaní vynikajúci výkon.

Výrobca prút opatril rukoväťou, ktorá je typická pre match, špic, bolonské a tele-match prúty, ktorá umožňuje pohodlné používanie aj pri držaní v ruke počas dlhšieho obdobia.

Na prúte sa nachádza držiak navijaka, ktorý je zaužívaný pri bolonských a tele-match prútoch, keďže aj pri malých priemeroch prútov dokáže stabilne držať navijak. Vďaka vypracovaniu a spoľahlivosti sa vyskytuje aj pri iných typoch prútov. Jednoduché používanie, navijak možno upevniť jedným pohybom.

Pri výrobe SIC očiek sa otvorila príležitosť používania krajších, tenších a v neposlednom rade omnoho ľahších očiek oproti starším typom. Vďaka jedinečným vlastnostiam SIC, aj tenké očká dobre odolávajú silám vznikajúcim pri náhodoch a zdolávaniach.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.