LK Baits Top Restart Boilies/1 kg

1 hodnotenie
 

Absolútna novinka na trhu v oblasti výroby boilies. Peperin sme vyvíjali niekoľko rokov na základe vlastných skúseností, poznatkov a následných výskumov. Trúfame si povedať, že niektoré extrakty a zmesi ingrediencií použitých v Peperinu patrí k absolútne neznámym, ktoré doteraz v oblasti výroby návnad a nástrah pre lov kaprov neboli významne použité.

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Skladom (1 kg)
priemer
príchuť
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€20,52 €20,52 €20,52
€17,10 €17,10 €17,10 bez DPH
   
Kód tovaru 04052201 04052204 Zvoľte variant
Značka LK Baits
Kategória Návnady a nástrahy
Záruka 2 roky od dátumu výroby
 

Peperin je ideálny návnadou / nástrahou pre všetky typy vôd a určený pre celoročné obdobie a rôzne podložia. Aj preto Peperin vyrábame v dvoch farebných variantoch pri rovnakom základnom zložení. Má to mnoho výhod, ktoré oceníme vo chvíli, keď napríklad potrebujeme kombinovať nástrahu. Nikdy tiež nevieme, na aké odtiene budú ryby reagovať alebo na akom podloží budeme chytať. Peperin Vám ponúka jednu z najuniverzálnejšie rybárskych návnad a nástrah a veríme, že pre mnoho z Vás bude Peperin návnadou / nástrahou, na ktorú sa budete môcť kedykoľvek spoľahnúť.
Popri našich účinných látok Peperin tiež obsahuje laktalbumín, albumín, kazeináty, vybrané druhy korenia, morskú riasu, extrakt z guána, drvené krevety, škrupiny mäkkýšov, Green Lipped Mussel extract, vtáčí zob špeciálne upravený a ďalšie ingrediencie vrátane zmesky nami preskúmaných aminokyselín, ktoré sú práve rybám dobre známa z trusu vtákov a intenzívne ich v prípade dostupnosti vyhľadávajú.
Ingrediencie použité v Peperinu sú úplne neškodné pre životné prostredie a všetky suroviny obsahujú potravinársky technický list, analýzu akreditovaného laboratória ČIA alebo európsky certifikát FCA - Feed Chain Alliance pod číslom: ben- 016 / EP. Viac ako 90% použitých surovín do Peperinu drží potravinársky certifikát vrátane Artické rybej múčky.
Upozornenie: Výroba Peperinu trvá 3-4 týždne, kedy je nutné niektoré zložky nechať zreagovať a laicky povedané dozrieť. Aj po zabalení môžu niektoré zložky nepatrne pracovať a preto môžete zaznamenať nepatrné odchýlky v intenzite vnímania vône a tiež môže dochádzať k jemným farebným odchýlkam. Tieto znaky ale neznižujú účinnosť výrobku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.