PROMIX METHOD WAFTER PELLET MINI

Neohodnotené
 

Pri vývoji Promix Wafter Pellet Mini bolo jednoznačným cieľom, aby sme mali riešenie v situáciách, kedy ryby berú len najľahšie a najmenšie nástrahy. Nástrahy prešli dlhým vývojom a testovaním, aby sa do vašich rúk, alebo presnejšie na váš tŕň, resp. do úst rýb dostali len tie najlepšie fungujúce a najúspešnejšie nástrahy.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (3 ks) Skladom (4 ks) Skladom (3 ks)
VARIANT
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do
31.5.2022 31.5.2022 31.5.2022
4,97 € 5,30 € 5,30 € od 4,97 €
4,14 € 4,42 € 4,42 € od 4,14 € bez DPH
   
Kód tovaru PMWPMMA0 PMWPMEA0 PMWPMBB0 Zvoľte variant
Značka Promix
Kategória Wafters
Záruka 2 roky od dátumu výroby
 

U wafters nástrah možno rôzne interpretovať ich adekvátnu vztlakovú silu. S tou vieme pracovať o niečo ľahšie ako u pop-up nástrah. Wafter pelety po prieniku do vody plávajú, avšak ak ich napichnete na tŕň, ostanú na dne. Ak ich navlečiete zo zaokrúhlenej súdkovitej strany, bude v stojatej pozícii, tŕň bude vždy dolu.

Tým na to najjemnejšie vsatie bude čakať pod vodou super ľahký súdok, ktorý sa v okamihu ocitne v ústach rýb. Do pretekárskych podmienok je pri opatrnejšie sa kŕmiacich rybách táto pozícia neprekonateľná. Popri vztlakovej sile sa nepochybne tešia najväčšej dôležitosti výrazné farby a arómy. V palete sa nachádzajú tradičné fluo farby s pastelovými verziami. Tieto farby ponúkajú riešenie v takých situáciách, kedy krikľavé farby ryby odpudzujú. Také môžu byť napríklad väčšie a opatrnejšie ryby vo väčšom prúdení, alebo aj kapry hľadajúce potravu v čistých vodách. Aj z hľadiska farieb sme sa snažili odkloniť od tých zaužívaných. Preto u nás nájdete netradičné chute účinné aj v krajných situáciách. Tie sa po prieniku do vody okamžite začnú uvoľňovať z nástrahy a prilákajú ryby priamo na náš háčik.

Pri všetkých nástrahách sme popri arómach použili extra atraktory, akými sú napríklad sladidlá, aminokyseliny, špeciálne kyseliny, oleje, ktoré zvyšujú ich účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: