CLASSIC 3000 SERIA - 1KG

Kód: SE00891
Neohodnotené
Značka: SENSAS
5,75 € –32 % 3,90 €
Skladom (6 ks)
príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Klasická a rokmi preverená séria najkvalitnejších pretekárskych krmív od firmy Sensas.
Séria 3000 je výsledkom úzkej spolupráce medzi schopnosťami laboratórnych pracovníkov a skúsenosťami tých najlepších svetových pretekárov a rybárov. Sú obľúbené u pretekárov i bežných rybárov po celej Európe už dlhé roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Príchute:

  • ETANG NATURAL (JEZERO) - Jemné sladké základové krmivo na jazero. Rýchlo pracuje a tvorí mrak.
  • BARBEL FORMAGE (MRENA SYROVÁ)Lepivé kŕmenie so syrovou príchuťou na mreny.
  • GROS GARDONS (VELKÁ PLOTICE) - Univerzálne krmenie na väčšie plotice, pleskáčiky alebo pleskáče. Hnedé s čokoládovo-korenenou príchuťou.
  • BREMES (PLESKÁČ) - Sladké žlté kŕmenie v bylinkovej príchuti s kúskami farebných fluo pečivových častíc. Jemnejšie a menej lepivé, vhodné na pleskáče.
  • CARP (KAPOR) - Hrubé sladké kŕmenie určené pre lov kaprov. Má vysokú výživnú hodnotu. Má silnú kukurično orieškovú arómu, ktorá láka kapry za akýchkoľvek podmienok. Najobľúbenejšie kaprové krmivo na slovenskom trhu.
  • CARP YELLOW (KAPR ŽLUTÝ) - Hrubé sladké kŕmenie určené pre lov kaprov. Má vysokú výživnú hodnotu. Má silnú kukurično orieškovú arómu, ktorá láka kapry za akýchkoľvek podmienok. Najobľúbenejšie kaprové krmivo na slovenskom trhu. Žltá farba je ideálna počas letných mesiacov.
  • CARP RED (KAPR ČERVENÝ) -Hrubé sladké kŕmenie určené pre lov kaprov. Má vysokú výživnú hodnotu. Má silnú kukurično orieškovú arómu, ktorá láka kapry za akýchkoľvek podmienok. Najobľúbenejšie kaprové krmivo na slovenskom trhu. Červená farba je vhodná do kalnej vody najmä v jarných mesiacoch.
  • CARP BLACK (KAPR ČERNÝ) - Jemnejšie kaprové kŕmenie čiernej farby. Má nižšiu výživnú hodnotu a je určené do studenej vody. Jasná voľba pre jesenné a zimné chytanie.
  • CARP FISHMEAL (KAPR MASOVÝ) - Sladké kaprové krmivo s hrubšími kúskami s kukuričnou-orieškovou arómou. Obsahuje namletý partikel ako sú arašidy alebo repka, kúsky kukurice, sladké sušienky alebo namletú anglickú vločku. Je obohatené o rybiu múčku pre ešte väčší lákajuci efekt. Vhodné predovšetkým na leto do veľmi teplej vody.
  • CARP LARGE (KAPR HRUBÝ) - Hrubé sladké kŕmenie určené pre lov kaprov. Má vysokú výživnú hodnotu. Obsahuje namletý partikel ako sú arašidy alebo repka, kúsky kukurice, sladké sušienky alebo namletú anglickú vločku. Prevedenie s veľkými partiklovými časticami.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá
Záruka: 2 roky od dátumu výroby