RYBÁRSKY PRÚT CARP EXPERT METHOD FEEDER

Kód: 12330-390
Neohodnotené
Značka: CARP EXPERT
61,63 €
Skladom (1 ks)
dlžka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
4.10.2023

Prút CARP EXPERT METHOD FEEDER patrí vďaka jeho heavy charakteru k feedrovým prútom, ktoré je možné najviac zaťažovať. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka jeho vrhacej záťaži v rozmedzí 100-150g je možné aj ťažšie krmítka dostať do väčších vzdialeností. Aj vyhotovenie jeho rukoväti slúži tomuto účelu a optimálnym držaním sa dá do švihu vložiť viac energie. Masívne, veľké SIC očká umožňujú u tohto prútu použiť vlasce väčších priemerov.

Pri B kategóriových prútoch ako pri zdolávaní, tak aj pri nahadzovaní sa ohýba ich vrchná tretina. S týmito prútmi možno úspešne loviť v celom spektre rybárskych metód.

Objavenie sa uhlíka IM8 otvorilo nové dvere pre milovníkov lovu s jemnou montážou. Elegantné, ľahké prúty z hľadiska ich charakteru a kvality maximálne uspokoja vysoké požiadavky rybárov loviacich veľké ryby. Pružné telo je dokonale vhodné na presné nahodenie nástrahy.

Opatrili ho pre prúty umocňujúce ďaleké hody typickou dlhšou rukoväťou. Precízne definovaná dĺžka umocňuje úspech náhodu a napomáha pri zdolávaní. Použitím adekvátnej techniky hodu možno dostať koncovú montáž do veľkých vzdialeností.

Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.

Pri výrobe SIC očiek sa otvorila príležitosť používania krajších, tenších a v neposlednom rade omnoho ľahších očiek oproti starším typom. Vďaka jedinečným vlastnostiam SIC, aj tenké očká dobre odolávajú silám vznikajúcim pri náhodoch a zdolávaniach.

Dodatočné parametre

Kategória: Feederové
Záruka: 2 roky